Ozvěny

16. ledna 2015 v 15:49 | Tila Etteritte Akhaira |  Štěkot do prázdna
Zdravím.

Rok 2014 je definitivně pryč (pokud tedy nemáte TARDIS ...). Nevím, zda je to dobře či špatně. Pro mne je každý rok i dobrý i špatný. Většinou ale to špatné převládá, a rok 2014 nebyl výjimkou. Na tom však již nezáleží. Zbyly jen ozvěny a vzpomínky, které se chystám shrnout v následujících odstavcích do jednoho opožděného novoročního článku.


Počátkem roku 2014 konečně přestaly největší problémy ve škole (opravdu to nebudu rozebírat do detailů...), které mne pronásledovaly od září. Jistě, sem tam se objevil nějaký menší problém, ale už to nebylo tak strašné. V únoru, jelikož končilo mé první pololetí na nové škole, jsem navštívila Lucernu z důvodu imatrikulačního plesu, na který naše třída několik měsíců pracně trénovala jakési podivné taneční představení, a obdržela jsem imatrikulační list (který se mi podařilo ztratit).
Někdy kolem března jsem začala sledovat seriál Doctor Who a Sherlock, což beru za mimořádně důležitou událost. Místo slavení Velikonoc jsem poprvé zavítala do Francie, kde jsem si to velice oblíbila, a ke svému velkému překvapení jsem zde narazila na anglickou telefonní budku (opět mimořádná událost, že?).
Z jara a začátku léta si nepamatuji nic nějak důležitého, až na katastrofální vysvědčení. S příchodem prázdnin jsem pobývala týden na Šumavě v Srní. Toto malé městečko (vesnice?) ale moc nedbalo na své jméno a na cedulích byli vyobrazeni vlci. Nemluvě o okolí: všude dřevění vyřezávaní vlci.
Po týdnu stráveném na tomto nádherném místě se mi splnil můj velký sen: týden v Anglii. Bohužel fotografie mi sem z nějakého důvodu nejdou nahrát, nejspíše proto, že jsou příliš velké.
Další dva týdny jsem trávila na letním táboře ve společnosti koní. Až na ty ostatní lidi to bylo fajn. V srpnu se jinak nestalo nic výjimečného, snad jen to, že uplynul přesně rok mého blogerského života. Se začátkem školy se opět vrátily staré problémy a na mne dolehly deprese. Ani to, že jsem v říjnu oslavila své narozeniny, na mne nemělo nijak pozitivní vliv. Vánoce už nebyly to pravé, jenom stres a žádná atmosféra. Před Novým rokem ale napadl sníh, což alespoň trochu zlepšilo mojí náladu.
A tímto ukončuji shrnutí roku 2014.
Jak už jsem zmiňovala, byl to rok dobrý i špatný, ale je pryč. Cesta pokračuje dál, ať chceme nebo ne. Nevíme, co si pro nás přichystal rok 2015. Je na čase to zjistit.

Takže všem opožděně přeji úspěšný Nový rok!
 


Komentáře

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 16. ledna 2015 v 16:31 | Reagovat

Do Anglie... To byl vždycky můj největší sen! :)
Děkuji, také přeji krásný rok 2015! :)

2 Xanomes Xanomes | E-mail | Web | 17. ledna 2015 v 13:20 | Reagovat

To jsem rád že ještě žiješ, já už myslel že se sem nevrátíš :) a také ti přeji, aby byl nový rok lepší než ten předchozí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama